Our Best

2019

16.2.2019, M-SR v LOB, dlhá trať / EBB – Skalka
Category W-17 1st place Miklušová Tamara
Category M-17 2nd place Schenk Michal
Category W35- 2nd place Schenková Katarína
Category M45- 3rd place Schenk Róbert
25.5.2019, M-SR v šprinte / SPE – Trnava
Category W-18 1st place Miklušová Tamara
Category W-20 1st place Miklušová Tereza
Category W 35- 1st place Flassiková Zora
Category W 60- 1st place Vávrová Beáta
Category M-20 1st place Goldschmidt Tobiáš
Category M-20 3rd place Lovás Dominik
Category M 40- 1st place Mikluš Marián
Category M 60- 1st place Jánoška Jozef
Category M 65- 3rd place Vávra Viktor
15.6.2019, M-SR na strednej trati / VZA – Lietava
Category W -18 1st place Miklušová Tamara
Category W 18- 3rd place Šmelíková Dorota
Category W 21- 3rd place Miklušová Tereza
Category W 35- 2nd place Flassiková Zora
Category W 40- 2nd place Lanátorová Katarína
Category W 40- 3rd place Schenková Katarína
Category W 55- 1st place Kumová Iva
Category W 60- 2nd place Vávrová Beata
Category M 45- 3rd place Mikluš Marián
Category M 50- 2nd place Šmelík Juraj
27.9.2019, M-SR v nočnom OB / ŠKS – Borinka
Category W -18 1st place Miklušová Tamara
Category M -20 3rd place Goldschmidt Tobiáš
Category M -35 1st place Mikluš Marián
Category M -50 1st place Šmelík Juraj
Category M -60 1st place Petrinec Milan
Category M -60 2nd place Formanko Dušan
28.9.2019, M-SR v štafetách / ŠKS – Bratislava
Category M -18 1st place Miklušová Tamara, Schenk Michal, Kubík Maximilián
Category W 105 2nd place Miklušová Dagmar, Vávrová Erika, Lanátorová Katarína
Category M 135 3rd place Šmelík Juraj, Lanátor Tibor, Mikluš Marián
Category W 165 2nd place Iva Kumová, Soňa Mazúrová, Taťjana Jánošková
12.10.2019, M-SR na dlhej trati / H2O – Lučenec
Category M 34- 3rd place Mikluš Marián
Category M 50- 2nd place Šmelík Juraj
Category M 70- 1st place Šmelík Ľudovít
Category W 21- 3rd place Miklušová Tereza
Category W 45- 3rd place Schenková Katarína
Category W 50- 3rd place Mazúrová Soňa
Category W 60- 2nd place Vávrová Beáta
19.10.2019, M-SR v štafetovom šprinte / VIA – Zvolen
Category M/W/M -18 3rd place Kubík Maxo, Miklušová Tamara, Goldschmidt Tobiáš
Category M/W/M 135 3rd place Šmelík Juraj, Schenková Katarína, Mikluš Marián
Slovenský rebríček jednotlivcov 2019:
Category W-18 1st place Miklušová Tamara
Category W40- 2nd place Schenková Katarína
Category W40- 3rd place Miklušová Dagmar
Category W 60- 1st place Vávrová Beata
Category M 50- 2nd place Šmelík Juraj
Category M 60- 2nd place Petrinec Milan
Category M 70- 1st place Šmelík Ľudovít

2018

17.2.2018, M-SR v LOB, dlhá trať / EBB – Skalka
Category M -17 2nd place Schenk Michal
18.2.2018, M-SR v LOB, štafety / EBB – Skalka
Category M -18 3rd place Schenk Michal, Schenk Jakub
Category M 90 3rd place Schenková Katarína, Schenk Róbert
2.6.2018, M-SR na strednej trati / Sokol Kysak – Lemešany
Category W -18 1st place Miklušová Tamara
Category W 21- 3rd place Miklušová Tereza
Category M -18 3rd place Goldschmidt Tobiáš
Category M 60- 2nd place Petrinec Milan
Category M 65- 2nd place Šmelík Ľudovít
3.6.2018, M-SR v štafetách / Sokol Kysak – Lemešany
Category W -19 3rd place Miklušová Tamara, Miklušová Tereza, Šmelíková Dorota
Category W 105 2nd place Lanátorová Katarína, Miklušová Dagmar, Schenková Katarína
Category M 135 1st place Šmelík Juraj, Lanátor Tibor, Mikluš Marián
Category M 165 3rd place Mazúr Milan, Formanko Dušan, Petrinec Milan
16.6.2018, M-SR v šprinte / Kobra Bratislava – Šamorín
Category W-12 3rd place Eliášová Hana
Category W-18 1st place Miklušová Tamara
Category W 35- 3rd place Flassiková Zora
Category W 40- 2nd place Miklušová Dagmar
Category W 60- 1st place Vávrová Beáta
Category M-12 1st place Šmelík Daniel
Category M-18 2nd place Goldschmidt Tobiáš
Category M-20 2nd place Lovás Dominik
Category M-20 3rd place Paško Michal
Category M 35- 3rd place Mikluš Marián
Category M 40- 1st place Šabo Mikuláš
Category M 50- 1st place Šmelík Juraj
Category M 60- 3rd place Petrinec Milan
Category M 65- 2nd place Šmelík Ľudovít
16.9.2018, M-SR na dlhej trati / TJ Slávia Žilinská univer. Žilina, Kladky, okr. Prostějov, ČR
Category M -18 2nd place Goldschmidt Tobiáš
Category M 40- 3rd place Šabo Mikuláš
Category M 65- 3rd place Vávra Viktor
Category W 60- 1st place Vávrová Beáta
21.9.2018, M-SR v nočnom OB / ŠKS Bratislava – Nová Bošáca-Grúň
Category W -18 1st place Šmelíková Dorota
Category M -20 3rd place Lovás Dominik
Category M -35 1st place Mikluš Marián
Category M -50 3rd place Šmelík Juraj
Category M -65 1st place Šmelík Ľudovít
23.9.2018, M-SR v štafetovom šprinte dvojíc / ŠKS Bratislava – Nové Mesto nad Váhom
Category M/W -18 1st place Miklušová Tamara, Schenk Michal
Category M/W 19- 2nd place Miklušová Tereza, Goldschmidt
Category M/W 35- 3rd place Schenková Katarína, Šmelík Juraj
Slovenský rebríček jednotlivcov 2018:
Category W-12 3rd place Eliášová Hana
Category W-18 1st place Miklušová Tamara
Category W-20 1st place Miklušová Tereza
Category W 60- 1st place Vávrová Beata
Category M-18 1st place Goldschmidt Tobiáš
Category M-20 2nd place Lovás Dominik
Category M 35- 1st place Marián Mikluš
Category M 60- 3rd place Petrinec Milan
Category M 65- 1st place Šmelík Ľudovít
26.6.-1.7.2018, Majstrovstvá sveta, Nagykovácsi – Maďarsko
Category W 55- 4th place Jánošková Taťjana – stredná trať
Category W 55- 5.miesto Jánošková Taťjana – hromadný štart
28.6.-1.7.2018, Majstrovstvá Európy Dorastu, Tarnovo – Bulharsko
Category W-16 2nd place Miklušová Tamara – šprint

2017

4.2.2017, M-SR v LOB, stredná trať / AŠK Pezinok – Baba
Category W -20 1st place Miklušová Tamara
Category W -20 2nd place Šmelíková Dorota
Category W -20 3rd place Miklušová Tereza
Category W 40- 1st place Miklušová Dagmar
Category M 40- 3rd place Šmelík Juraj
18.2.2017, M-SR v LOB, dlhá trať / EBB – Skalka
Category W -17 1st place Miklušová Tamara
Category W -17 2nd place Šmelíková Dorota
Category M 45- 3rd place Šmelík Juraj
Category M 55- 2nd place Mazúr Milan
19.2.2017, M-SR v LOB, štafety / EBB – Skalka
Category M -18 1st place Miklušová Tamara, Šmelíková Dorota
Category M 45- 2nd place Šmelík Juraj, Mikluš Marián
6.5.2017, M-SR v nočnom OB / TJ Rapid Bratislava – Jahodník
Category W -18 1st place Miklušová Tamara
Category M -18 2nd place Goldschmidt Tobiáš
3.6.2016, M-SR na strednej trati / Sokol Kysak – Kysak
Category W -18 1st place Miklušová Tamara
Category W -18 2nd place Šmelíková Dorota
Category W 21- 1st place Miklušová Tereza
Category W 40- 2nd place Miklušová Dagmar
Category W 45- 3rd place Pánková Martina
Category W 55- 2nd place Kumová Iva
Category W 60- 1st place Vávrová Beata
Category M -18 3rd place Goldschmidt Tobiáš
Category M 35- 3rd place Mikluš Marián
Category M 40- 3rd place Eliáš Michal
Category M 50- 2nd place Šmelík Juraj
Category M 65- 1st place Šmelík Ľudovít
4.6.2017, M-SR v štafetách / Sokol Kysak – Kysak
Category W -18 1st place Miklušová Tamara, Šmelíková Dorota, Miklušová Tereza
Category W 165 1st place Kumová Iva, Mazúrová Soňa, Vávrová Beata
Category M 135 3rd place Mazúr Milan, Formanko Dušan, Petrinec Milan
Category M 165 3rd place Štubňa Ján, Šmelík Ľudovít, Šmelík Juraj
15.9.2017, M-SR v šprinte / ATU Košice – Košice
Category W-18 1st place Šmelíková Dorota
Category W-16 2nd place Miklušová Tamara
Category W-21 2nd place Miklušová Tereza
Category W 40- 1st place Miklušová Dagmar
Category W 40- 2nd place Schenková Katarína
Category W 45- 2nd place Pánková Martina
Category W 55- 3rd place Kumová Iva
Category W 60- 3rd place Vávrová Beata
Category M -18 1st place Goldschmidt Tobiáš
Category M 50- 3rd place Šmelík Juraj
Category M 65- 2nd place Šmelík Ľudovít
16.9.2016, M-SR na dlhej trati / ATU Košice – Košice
Category W -18 1st place Šmelíková Dorota
Category W -18 2nd place Miklušová Tamara
Category W -21 2nd place Miklušová Tereza
Category M -18 2nd place Goldschmidt Tobiáš
Category M 35- 2nd place Mikluš Marián
Category M 50- 3rd place Šmelík Juraj
Category M 70- 1st place Šmelík Ľudovít
15.10.2017, M-SR v štafetovom šprinte dvojíc / ŠKS Bratislava – Kremnica
Category M/W -18 2nd place Miklušová Tamara, Lovás Dominik
Slovenský rebríček jednotlivcov 2017
Category W-18 1st place Miklušová Tamara
Category W-18 2nd place Šmelíková Dorota
Category W-20 3rd place Matejíčková Lucia
Category W 21- 2nd place Miklušová Tereza
Category W 55- 1st place Kumová Iva
Category W 60- 1st place Vávrová Beata
Category M-18 1st place Goldschmidt Tobiáš
Category M-20 2nd place Rybár Samuel
Category M 35- 2nd place Lanátor Tibor
Category M 70- 1st place Šmelík Ľudovít
Pohár predsedu SZOŠ (kat. M,W-12 a M,W-14)
6. miesto
Slovenský rebríček klubových družstiev (kat. M,W-12 až W 65- a M 70-)
3rd place

2016

11.6.2016, M-SR v šprinte / Slávia ŽU – Žilina
Category W-16 1st place Miklušová Tamara
Category W-16 2nd place Šmelíková Dorota
Category W-18 3rd place Matejíčková Lucia
Category W-20 1st place Miklušová Tereza
Category W 40- 3rd place Schenková Katarína
Category W 55- 2nd place Vávrová Beata
Category M 45- 2nd place Šmelík Juraj
Category M 65- 1st place Šmelík Ľudovít
25.6.2016, M-SR na strednej trati / ŠK H2O – Malachov-Ortúty
Category W -14 1st place Miklušová Tamara
Category W -16 2nd place Šmelíková Dorota
Category W 40- 3rd place Miklušová Dagmar
Category W 55- 2nd place Vávrová Beata
Category M 40- 3rd place Mikluš Marián
Category M 55- 3rd place Štubňa Ján
Category M 65- 3rd place Vávra Viktor
Category M 70- 1st place Šmelík Ľudovít
26.6.2016, M-SR v štafetách / ŠK H2O – Malachov-Ortúty
Category W -14 1st place Miklušová Tamara, Šmelíková Dorota
Category W 35- 2nd place Schenková Katarína, Lanátorová Katarína, Miklušová Dagmar
Category W 45- 3rd place Pánková Martina, Mazúrová Soňa, Vávrová Beata
Category M -18 2nd place Goldschmidt Tobiáš, Lovás Dominik, Schenk Jakub
Category M 55- 2nd place Petrinec Milan, Formanko Dušan, Šmelík Ľudovít
3.9.2016, M-SR v nočnom OB / Slávia EUMB – Skalka
Category M -16 3rd place Goldschmidt Tobiáš
Category M -20 2nd place Lovás Dominik
Category M 50- 3rd place Mazúr Milan
4.9.2016, M-SR v štafetovom šprinte dvojíc / Slávia EUMB – Skalka
Category M/W -18 2nd place Miklušová Tamara, Lovás Dominik
Category M/W 55- 2nd place Vávrová Beata, Petrinec Milan
24.9.2016, M-SR na dlhej trati / ATU Košice – Silica
Category W -16 1st place Šmelíková Dorota
Category W -16 2nd place Miklušová Tamara
Category W -18 1st place Matejíčková Lucia
Category W -20 2nd place Miklušová Tereza
Category W 55- 2nd place Vávrová Beata
Category M -16 2nd place Goldschmidt Tobiáš
Category M 45- 3rd place Šmelík Juraj
Category M 55- 3rd place Štubňa Ján
Category M 65- 3rd place Vávra Viktor
Slovenský rebríček jednotlivcov 2016
Category W-16 1st place Šmelíková Dorota
Category W-16 2nd place Miklušová Tamara
Category W-18 1st place Matejíčková Lucia
Category W 21- 3rd place Miklušová Tereza
Category W 40- 3rd place Schenková Katarína
Category W 55- 2nd place Vávrová Beata
Category M-16 2nd place Goldschmidt Tobiáš
Category M 35- 3rd place Mikluš Marián
Category M 45- 2nd place Šmelík Juraj
Category M 55- 3rd place Štubňa Ján
Category M 45- 2nd place Vávra Viktor
Category M 70- 1st place Šmelík Ľudovít
27.8.2016, MS PO v štafetách / Stomstadt-Tanum, Švédsko
1st place Furucz D., Mikluš M., Furucz J.
Pohár predsedu SZOŠ (kat. M,W-12 a M,W-14)
8. miesto
Slovenský rebríček klubových družstiev (kat. M,W-12 až W 65- a M 70-)
3rd place

2015

12.6.2015, M-SR v nočnom OB / TJ Rapid Bratislava – Lozorno
Category W -18 1st place Šmelíková Tereza
13.6.2015, M-SR v štafetovom šprinte dvojíc / TJ Rapid Bratislava – Lozorno
Category M/W -14 3rd place Šmelíková Dorota, Schenk Michal
Category M/W -18 2nd place Šmelíková Tereza, Rybár Samuel
19.9.2015, M-SR na dlhej trati / TJ Slávia Žilina – Kunerád
Category W -14 2nd place Šmelíková Dorota
Category W -14 3rd place Miklušová Tamara
Category W -16 1st place Miklušová Tereza
Category W -18 1st place Šmelíková Tereza
Category W 55- 1st place Vávrová Beata
Category M 45- 2nd place Šmelík Juraj
Category M 55- 3rd place Štubňa Ján
Category M 65- 2nd place Vávra Viktor
16.5.2015, M-SR na strednej trati / ATU Košice – Rudná
Category W -14 1st place Miklušová Tamara
Category W -16 2nd place Miklušová Tereza
Category W -55 1st place Vávrová Beata
17.5.2015, M-SR v štafetách / ATU Košice – Košice
Category W -18 2nd place Matejíčková Lucia, Miklušová Tamara, Miklušová Tereza
Category W 35- 2nd place Miklušová Dagmar, Lanátorová Katarína, Schenková Katarína
Category W 35- 3rd place Pánková Martina, Kumová Iva, Vávrová Beata
Category M 35- 3rd place Mikluš Marián, Mazúr Milan, Lanátor Tibor
24.10.2015, M-SR v šprinte / ŠK Sandberg – Kremnica
Category W-14 3rd place Šmelíková Dorota
Category W-16 2nd place Miklušová Tereza
Category W-18 2nd place Šmelíková Tereza
Category W 55- 3rd place Vávra Viktor
Slovenský rebríček jednotlivcov 2015
Category W-14 1st place Miklušová Tamara
Category W-14 2nd place Šmelíková Dorota
Category W-16 1st place Miklušová Tereza
Pohár predsedu SZOŠ /žiaci do 14 rokov/
4th place
Slovenský rebríček klubových družstiev
3rd place

2014

8.11.2014, M-SR v nočnom OB / Ekonóm Banská Bystrica – Môlča
Category W -16 1st place Šmelíková Tereza
Category W -16 2nd place Šmelíková Dorota
Category M 35- 1st place Mikluš Marián
Category M 45- 1st place Šmelík Juraj
19.10.2014, M-SR na dlhej trati / ŠK Sandberg – Marianka
Category W -14 1st place Šmelíková Dorota
Category W -14 2nd place Miklušová Tamara
Category W -16 2nd place Miklušová Tereza
Category W -18 2nd place Šmelíková Tereza
Category W 50- 2nd place Jánošková Taťjana
Category M 70- 1st place Šmelík Ľudovít
18.10.2014, M-SR v štafetovom šprinte dvojíc / ŠK Sandberg – Líščie údolie
Category M/W -18 3rd place Rybár Samuel, Miklušová Tereza
11.5.2014, M-SR v štafetách / ATU Košice – Izra
Category M -18 3rd place Šmelíková Tereza, Miklušová Tereza, Rybár Samuel
Category M 35- 3rd place Šmelík Juraj, Schenk Róbert, Mikluš Marián
Category W 35- 2nd place Miklušová Dagmar, Lanátorová Katarína, Schenková Katarína
Category W 45- 1st place Vávrová Beata, Kumová Iva, Mazúrová Soňa
10.5.2014, M-SR v šprinte / ATU Košice – Izra
Category W -14 1st place Miklušová Tamara
Category W -16 1st place Miklušová Tereza
Category W -35 3rd place Miklušová Dagmar
Category W -45 2nd place Mazúrová Soňa
Category W -55 2nd place Vávrová Beata
Category M -45 1st place Šmelík Juraj
Category M -55 3rd place Petrinec Milan
10.5.2014, M-SR na strednej trati / ATU Košice – Izra
Category W -14 3rd place Miklušová Tamara
Category W -16 1st place Šmelíková Tereza
Category W -16 2nd place Miklušová Tereza
Category W -35 3rd place Schenková Katarína
Slovenský rebríček jednotlivcov 2014
Category W-14 1st place Miklušová Tamara
Category W-14 3rd place Šmelíková Dorota
Category W-16 1st place Miklušová Tereza
Category W-18 3rd place Šmelíková Tereza
Category W 55- 1st place Vávrová Beata
Category M 45- 1st place Šmelík Juraj
Category M 65- 1st place Šmelík Ľudovít
Category M 70- 1st place Šmelík Ľudovít
Pohár predsedu SZOŠ /žiaci do 14 rokov/
4th place
Slovenský rebríček klubových družstiev /dospelí/
2nd place

2013

5.10.2013, M-SR na dlhej trati / TJ Sokol Pezinok – Dubová
Category M 35- 2nd place Mikluš Marián
Category M 45- 3rd place Šmelík Juraj
Category M 60- 1st place Vávra Viktor
Category M 65- 3rd place Šmelík Ľudovít
Category W -14 1st place Miklušová Tamara
Category W -16 1st place Miklušová Tereza
Category W -16 3rd place Hrabošová Magda
Category W 35- 2nd place Schenková Katarína
Category W 40- 2nd place Šmelíková Hana
Category W 45- 2nd place Mazúrová Soňa
Category W 55- 1st place Vávrová Beata
14.9.2013, M-SR v šprintových štafetách / Akademik TU Košice – Silica
Category M,W 14 1st place Schenk Jakub, Miklušová Tereza
Category M,W 16 2nd place Rybár Samuel, Schenková Tereza
Category M,W 18 3rd place Hraboš Matej, Hrabošová Magda
Category M,W 45 2nd place Mazúr Milan, Mazúrová Soňa
Category M,W 55 2nd place Štubňa Ján, Vávrová Beata
14.9.2013, M-SR v šprinte / Akademik TU Košice – Silica
Category M -16 3rd place Rybár Samuel
Category M -18 3rd place Hraboš Matej
Category W -14 1st place Miklušová Tamara
Category W -14 3rd place Šmelíková Dorota
Category W -16 1st place Šmelíková Tereza
Category W -16 3rd place Miklušová Tereza
Category W 45- 1st place Mazúrová Soňa
Category W 45- 2nd place Kumová Iva
Category W 55- 2nd place Vávrová Beata
13.9.2013, M-SR v nočnom OB / Akademik TU Košice – Silica
Category M 55- 1st place Formanko Dušan
Category W -16 1st place Hrabošová Magda
Category W -16 2nd place Šmelíková Tereza
Category W -16 3rd place Miklušová Tereza
Category W 35- 2nd place Šmelíková Hana
Category W 45- 1st place Vávrová Beata
1.6.2013, M-SR na strednej trati / HADVEO Banská Bystrica – Ortúty
Category M -18 3rd place Hraboš Matej
Category M 45- 2nd place Šmelík Juraj
Category W -16 1st place Šmelíková Tereza
Category W -55 2nd place Vávrová Beata
Slovenský rebríček jednotlivcov 2013
Category M-18 3rd place Hraboš Matej
Category M35- 2nd place Mikluš Marián
Category M45- 2nd place Šmelík Juraj
Category M60- 3rd place Vávra Viktor
Category M65- 1st place Šmelík Ľudovít
Category M70- 1st place Šmelík Ľudovít
Category W-12 3rd place Šmelíková Dorota
Category W-14 1st place Miklušová Tamara
Category W-14 2nd place Šmelíková Dorota
Category W-16 1st place Šmelíková Tereza
Category W-16 1st place Miklušová Tereza
Category W35- 3rd place Schenková Katarína
Category W40- 2nd place Šmelíková Hana
Category W45- 1st place Mazúrová Soňa
Category W50- 3rd place Kumová Iva
Category W55- 1st place Vávrová Beata
Pohár predsedu SZOŠ /žiaci do 14 rokov/
2nd place
Slovenský rebríček klubových družstiev /dospelí/
2nd place

2012

23.9.2012, M-SR v štafetovom OB / AŠK Pezinok – Pezinská baba
Category M -14 2nd place Miklušová Tamara, Miklušová Tereza
Category W -18 2nd place Schenková Tereza, Šmelíková Tereza, Hrabošová Magdaléna
Category W 35- 1st place Šmelíková Hana, Miklušová Dagmar, Schenková Katarína
Category W 45- 1st place Vávrová Beata, Kumová Iva, Mazúrová Soňa
22.9.2012, M-SR v OB na dlhej trati / AŠK Pezinok – Pezinská baba
Category M -20 2nd place Hraboš Matej
Category M 40- 2nd place Šmelík Juraj
Category M 60- 3rd place Vávra Viktor
Category W -14 1st place Miklušová Tereza
Category W -14 2nd place Šmelíková Dorota
Category W -14 3rd place Miklušová Tamara
Category W -16 3rd place Šmelíková Tereza
Category W -35 3rd place Schenková Katarína
Category W -40 2nd place Šmelíková Hana
Category W -45 2nd place Mazúrová Soňa
Category W -50 2nd place Kumová Iva
15.9.2012, M-SR v šprinte / Klub OB Martin – Martin
Category M 35- 3rd place Šmelík Juraj
Category W -16 1st place Miklušová Tereza
Category W -35 3rd place Šmelíková Hana
Category W -45 3rd place Kumová Iva
Category W -55 3rd place Vávrová Beata
14.9.2012, M-SR v nočnom OB / Klub OB Martin – Mošovce
Category M 35- 1st place Mikluš Marián
Category W 45- 1st place Vávrová Beata
Category W 45- 3rd place Kumová Iva
5.5.2012, M-SR na krátkej trati / Slávia Žilina- Hrčava
Category M -18 1st place Hraboš Matej (bez titulu, iba 2 štartujúci)
Category W -16 3rd place Hrabošová Magda
Category W -35 3rd place Šmelíková Hana
Slovenský rebríček jednotlivcov 2012
Category M-18 1st place Hraboš Matej
Category M-20 3rd place Jánoška Tomáš
Category M35- 1st place Mikluš Marián
Category M40- 3rd place Šmelík Juraj
Category M60- 1st place Šmelík Ľudovít
Category M60- 3rd place Vávra Viktor
Category W-12 1st place Miklušová Tamara
Category W-12 2nd place Šmelíková Dorota
Category W-14 1st place Miklušová Tereza
Category W-14 2nd place Hrabošová Magdaléna
Category W-14 3rd place Šmelíková Tereza
Category W35- 1st place Šmelíková Hana
Category W35- 2nd place Schenková Katarína
Category W45- 3rd place Mazúrová Soňa
Category W50- 2nd place Kumová Iva
Category W50- 3rd place Jánošková Taťjana
Category W55- 1st place Vávrová Beata
Pohár predsedu SZOŠ /žiaci do 14 rokov/
1st place
Slovenský rebríček klubových družstiev /dospelí/
2nd place

2011

1.10.2011, M-SR v nočnom OB / TJ Slávia Farmaceut Bratislava – Záhorská Bystrica
Category M -16 1st place Hraboš Matej
Category M 55- 1st place Šmelík Ľudovít
Category W -16 1st place Šmelíková Tereza
Category W 55- 1st place Vávrová Beata
Category M -16 2nd place Šmelík Martin
Category M 35- 2nd place Šmelík Juraj
Category W 21- 2nd place Vávrová Veronika
Category M -18 3rd place Jánoška Tomáš
Category M 45- 3rd place Mazúr Milan
Category W 35- 3rd place Šmelíková Hana
11.9.2011, M-SR v štafetovom OB / Kobra Bratislava – Malinová
Category M -18 1st place Šmelík Martin, Jánoška Tomáš, Hraboš Matej
Category M -14 2nd place Šmelíková Tereza, Hrabošová Magdaléna, Miklušová Tereza
Category W 19- 3rd place Vávrová Veronika, Šmelíková Lucia, Kátlovská Zora
Category W 35- 3rd place Šmelíková Hana, Schenková Katarína, Šmelíková Jana
10.9.2011, M-SR na krátkej trati / Kobra Bratislava – Malinová
Category W 50- 1st place Vávrová Beata
Category W 45- 2nd place Kumová Iva
Category M -16 3rd place Šmelík Martin
Category M 55- 3rd place Šmelík Ľudovít
Category W -16 3rd place Šmelíková Tereza
Category W 21- 3rd place Vávrová Veronika
Category W 35- 3rd place Schenková Katarína
Category W 45- 3rd place Mazúrová Soňa
3.9.2011, M-SR na klasickej trati/ TJ Ekonóm Banská Bystrica – Skalka
Category M -16 1st place Hraboš Matej
Category M 60- 1st place Šmelík Ľudovít
Category W -14 1st place Miklušová Tereza
Category W 55- 1st place Vávrová Beata
Category M -16 2nd place Šmelík Martin
Category M 35- 2nd place Mikluš Marián
Category W -14 2nd place Hrabošová Magdaléna
Category W 40- 2nd place Šmelíková Jana
Category M 40- 3rd place Šmelík Juraj
Category M 50- 3rd place Štubňa Ján
Category W -14 3rd place Šmelíková Tereza
Category W 40- 3rd place Šmelíková Hana
4.6.2011, M-SR v šprinte / KOB Sokol Pezinok/Pezinok
Category M -16 1st place Šmelík Martin
Category W 55- 1st place Vávrová Beata
Category W 35- 2nd place Šmelíková Jana
Category W 45- 3rd place Kumová Iva
Slovenský rebríček jednotlivcov 2011
Category M -12 3rd place Schenk Jakub
Category M -16 1st place Šmelík Martin
Category M -16 3rd place Hraboš Matej
Category M 40- 3rd place Šmelík Juraj
Category M 50- 2nd place Petrinec Milan
Category M 60- 3rd place Vávra Viktor
Category M 65- 1st place Šmelík Ľudovít
Category W -12 1st place Miklušová Tereza
Category W -12 2nd place Šmelíková Tereza
Category W -14 1st place Hrabošová Magdaléna
Category W 35- 3rd place Schenková Katarína
Category W 40- 3rd place Šmelíková Jana
Category W 45- 3rd place Kumová Iva
Category W 55- 1st place Vávrová Beata
Pohár predsedu SZOŠ /žiaci do 14 rokov/
1st place
Slovenský rebríček klubových družstiev /dospelí/
2nd place

2010

9.10.2010, M-SR na klasickej trati/ TJ Slávia Farmaceut Bratislava – Záhorská Bystrica
Category M 40- 2nd place Šmelík Ján
Category M 60- 2nd place Šmelík Ľudovít
Category W -14 2nd place Hrabošová Magdaléna
Category W 35- 2nd place Schenková Katarína
Category W 40- 2nd place Šmelíková Hana
Category W 45- 2nd place Mazúrová Soňa
Category M 60- 3rd place Vávra Viktor
Category W 21- 3rd place Vávrová Veronika
Category W 35- 3rd place Miklušová Dagmar
Category W 40- 3rd place Šmelíková Jana
Category W 45- 3rd place Kumová Iva
Category W 50- 3rd place Vávrová Beata
12.9.2010, M-SR v štafetovom OB / TJ Slávia Ekonóm Banská Bystrica – Skalka
Category M -14 1st place Šmelíková Tereza, Miklušová Tereza, Šmelík Martin
Category M -18 1st place Lečko Lukáš, Hraboš Matej, Petrinec Mário
Category W 35- 2nd place Šmelíková Hana, Šmelíková Jana, Schenková Katarína
Category M 35- 3rd place Šmelík Juraj, Mikluš Marián, Šmelík Ján
10.9.2010, M-SR v nočnom OB / Klub orientačného behu Martin – Mošovce
Category M -18 1st place Petrinec Mário
Category M 55- 1st place Šmelík Ľudovít
Category W 35- 1st place Šmelíková Hana
Category M -16 2nd place Šmelík Martin
Category W 45- 2nd place Kumová Iva
Category M -16 3rd place Hraboš Matej
29.5.2010, M-SR v šprinte / Kobra Bratislava – Sliač
Category W 45- 2nd place Vávrová Beata
Category M -16 3rd place Šmelík Martin
Category M 55- 3rd place Šmelík Ľudovít
Category W 35- 3rd place Šmelíková Hana
Category W 45- 3rd place Kumová Iva
1.5.2010, M-SR na krátkej trati / Akademik TU Košice – Jahodná
Category W 35- 2nd place Šmelíková Hana
Category W 45- 2nd place Mazúrová Soňa
Slovenský rebríček jednotlivcov 2010
Category M -16 3rd place Šmelík Martin
Category M 40- 3rd place Šmelík Ján
Category M 65- 1st place Šmelík Ľudovít
Category W -12 1st place Miklušová Tereza
Category W -12 2nd place Šmelíková Tereza
Category W -12 3rd place Hrabošová Magdaléna
Category W 21- 3rd place Vávrová Veronika
Category W 35- 3rd place Schenková Katarína
Category W 40- 1st place Šmelíková Hana
Category W 40- 3rd place Šmelíková Jana
Category W 45- 1st place Kumová Iva
Category W 45- 2nd place Mazúrová Soňa
Category W 50- 1st place Vávrová Beata
Pohár predsedu SZOŠ /žiaci do 14 rokov/
1st place
Slovenský rebríček klubových družstiev /dospelí/
2nd place

2009

11.10.2009, M-SR v štafetovom OB / Klub orientačného behu Martin – Rakša
Category M -14 1st place Hraboš Matej, Hrabošová Magdaléna, Šmelík Martin
Category W -14 3rd place Miklušová Tereza, Schenková Tereza, Šmelíková Tereza
Category W 21- 3rd place Vávrová Veronika, Šmelíková Lucia, Kátlovská Zora
Category W 35- 3rd place Šmelíková Hana, Vávrová Beata, Šmelíková Jana
10.10.2009, M-SR na klasickej trati / Klub orientačného behu Martin – Rakša
Category M -14 1st place Šmelík Martin
Category M 60- 1st place Šmelík Ľudovít
Category W 50- 1st place Vávrová Beata
Category W -14 2nd place Miklušová Tereza
Category W 40- 2nd place Šmelíková Jana
Category W 45- 2nd place Kumová Iva
26.9.2009, M-SR na krátkej trati / Klub orientačného behu Sokol Kysak – Drieňov
Category M 55- 1st place Šmelík Ľudovít
Category W 45- 2nd place Vávrová Beata
Category M -16 3rd place Šmelík Martin
Category W 45- 3rd place Kumová Iva
25.9.2009, M-SR v nočnom OB / Klub orientačného behu Sokol Kysak – Drieňov
Category W 45- 1st place Vávrová Beata
Category M -16 2nd place Hraboš Matej
Category W 21- 2nd place Vávrová Veronika
Category W 45- 2nd place Kumová Iva
Category M -16 3rd place Jánoška Tomáš
Category M 35- 3rd place Šmelík Juraj
Category W 35- 3rd place Šmelíková Hana
13.6.2009, M-SR v šprinte / Klub orientačných športov Ružomberok – Lazisko
Category M -16 2nd place Šmelík Martin
Category M -18 3rd place Mazúr Tomáš
Category M 55- 3rd place Šmelík Ľudovít
Category W 45- 3rd place Kumová Iva
Pohár predsedu SZOŠ /žiaci do 14 rokov/
1st place
Slovenský rebríček klubových družstiev /dospelí/
2nd place

2008

25.8.2008, Majstrovstvá sveta v OC / Poľsko
Track sprint 1st place Bajtošová Hana
13.9.2008, M-SR v šprinte / Farmaceut Bratislava – Ovsište
Category M 55- 2nd place Šmelík Ľudovít
Category W 35- 3rd place Šmelíková Jana
13.9.2008, M-SR v nočnom OB / TJ Rapid Bratislava – Krasňany
Category M-16 1st place Petrinec Mário
14.9.2008, M-SR na krátkej trati / TJ Rapid Bratislava – Krasňany
Category W 45- 1st place Kumová Iva
Category W 35- 2nd place Šmelíková Jana
Category M 55- 3rd place Šmelík Ľudovít
18.10.2008, M-SR na klasickej trati / Akaemik TU Košice – Plešivecká planina
Category M 60- 1st place Šmelík Ľudovít
Category W 45- 1st place Kumová Iva
Category W 40- 2nd place Šmelíková Jana
Category M 50- 3rd place Petrinec Milan
Category W 40- 3rd place Mazúrová Soňa
19.10.2008, M-SR v štafetovom OB / Akademik TU Košice – Plešivecká planina
Category W 35- 3rd place Kumová Iva, Mazúrová Soňa, Šmelíková Jana
Pohár predsedu SZOŠ /žiaci do 14 rokov/
2nd place
Slovenský rebríček klubových družstiev /dospelí/
2nd place

2007

26.5.2007, M-SR na krátkej trati / Akademik TU Košice – Herľany
Category W 45- 2nd place Kumová Iva
Category M 45- 3rd place Mazúr Milan
27.5.2007, M-SR v štafetovom OB / Akademik TU Košice – Herľany
Category M 45- 2nd place Mazúr Milan, Formanko Dušan, Petrinec Milan
Category W 35- 2nd place Šmelíková Hana, Kumová Iva, Šmelíková Jana
Category M-14 3rd place Šmelík Martin, Hraboš Matej, Jánoška Tomáš
1.9.2007, M-SR v šprinte / Kobra Bratislava – Svätý Jur
Category M 55- 2nd place Šmelík Ľudovít
Category W 35- 3rd place Šmelíková Hana
28.9.2007, M-SR v nočnom OB / Ekonóm Ban.Bystrica – Ružomberok
Category W 45- 2nd place Kumová Iva
29.9.2007, M-SR na klasickej trati / Slávia ŽU Žilina – Ružomberok Hrabovo
Category M-20 1st place Mazúr Martin
Category M 60- 1st place Šmelík Ľudovít
Category W 45- 1st place Kumová Iva
Category W 35- 2nd place Šmelíková Jana
Category W 40- 3rd place Mazúrová Soňa
6.-7.8.2007, Majstrovstvá sveta v OC / Nové Město na Moravě – ČR
Track middle 2nd place Bajtošová Hana
Track sprint 3rd place Bajtošová Hana
Pohár predsedu SZOŠ /žiaci do 14 rokov/
3rd place
Slovenský rebríček klubových družstiev /dospelí/
3rd place

2006

17.6.2006, M-SR na krátkej trati / Ekonóm Ban.Bystrica
Category W 21- 1st place Bajtošová Hana
18.6.2006, M-SR v štafetovom OB / Ekonóm Ban.Bystrica
Category W 35- 2nd place Šmelíková Barbora, Šmelíková Hana, Šmelíková Jana
Category M 35- 3rd place Šmelík Ján, Mazúr Milan, Šmelík Juraj
23.6.2006, M-SR v nočnom OB / TJ Rapid Bratislava – Jahodník
Category M 45- 3rd place Petrinec Milan
15.9.2006, M-SR v šprinte / Farmaceut Bratislava – Karlova Ves
Category W 21- 1st place Bajtošová Hana
Category M-14 2nd place Petrinec Mário
Category M 45- 2nd place Petrinec Milan
16.9.2006, M-SR na klasickej trati / Kobra Bratislava – Svätý Jur
Category M-20 1st place Mazúr Martin
Category M 60- 2nd place Šmelík Ľudovít
Category W 21- 2nd place Bajtošová Hana
Category M 40- 3rd place Šmelík Juraj
Category M 60- 3rd place Sláma Peter
Category W 40- 3rd place Kumová Iva
10.7.2006, Majstrovstvá sveta v OC / Joensuu – Fínsko
Track middle 2nd place Bajtošová Hana
Pohár predsedu SZOŠ /žiaci do 14 rokov/
4th place
Slovenský rebríček klubových družstiev /dospelí/
3rd place

2005

29.7.2005, M-SR na klasickej trati / Akademik TU Košice – Silická planina
Category M 65- 1st place Sláma Peter
Category M-18 2nd place Mazúr Martin
17.9.2005, M-SR na krátkej trati / Klub OB Kysak – Lemešany
Category W 21- 1st place Bajtošová Hana
Category W 35- 2nd place Šmelíková Jana
Category M-18 3rd place Mazúr Martin
Category M 45- 3rd place Petrinec Milan
23.9.2005, M-SR v nočnom OB / Ekonóm Ban.Bystrica
Category M-18 1st place Mazúr Martin
Category M 35- 2nd place Šmelík Juraj
Category W 35- 3rd place Kumová Iva
24.9.2005, M-SR v štafetovom OB / Ekonóm Ban.Bystrica
Category W 35- 2nd place Kumová Iva, Šmelíková Hana, Šmelíková Jana
Pohár predsedu SZOŠ /žiaci do 14 rokov/
4th place
Slovenský rebríček klubových družstiev /dospelí/
2nd place

2004

22.5.2004, M-SR na krátkej trati / Akademik TU Košice
Category M 55- 3rd place Sláma Peter
3.9.2004, M-SR v šprinte / Topoľčianky
Category M 55- 1st place Šmelík Ľudovít
Category M-18 3rd place Mazúr Martin
Category W 35- 3rd place Šmelíková Jana
4.9.2004, M-SR na klasickej trati / Nitra
Category M 55- 1st place Sláma Peter
Category M 60- 1st place Šmelík Ľudovít
Category W-20 1st place Bajtošová Hana
Category W 40- 2nd place Kumová Iva
Category M 45- 3rd place Petrinec Milan
Category W 35- 3rd place Šmelíková Hana
5.9.2004, M-SR v štafetovom OB / Nitra
Category M-18 2nd place Petrinec Andrej, Priesol Juraj, Mazúr Martin
Category W 35- 2nd place Kumová Iva, Mazúrová Soňa, Šmelíková Hana
Category M 45- 3rd place Priesol František, Formanko Dušan, Petrinec Milan
10.9.2004, M-SR v nočnom OB / Ekonóm Ban.Bystrica
Category M 45- 1st place Petrinec Milan
Category W 21- 1st place Bajtošová Hana
Category M-18 2nd place Priesol Juraj
Category M 45- 3rd place Formanko Dušan
27.6.2004, Majstrovstvá Európy dorastu / Salzburg – Rakúsko
Category M-18 štafety 1st place Mazúr Martin
Pohár predsedu SZOŠ /žiaci do 14 rokov/
6. miesto
Slovenský rebríček klubových družstiev /dospelí/
2nd place

2003

31.5.2003, M-SR na krátkej trati / Žilina – Kunerád
Category M-16 2nd place Mazúr Martin
Category M-18 2nd place Priesol Juraj
Category M45- 3rd place Petrinec Milan
Category W35- 3rd place Šmelíková Jana
27.9.2003, M-SR na klasickej trati / Akademik TU Košice – Budimír
Category M55- 1st place Sláma Peter
Category W40- 1st place Kumová Iva
Category M35- 2nd place Šmelík Ján
Category W21- 2nd place Bajtošová Hana
Category M-18 3rd place Priesol Juraj
28.9.2003, M-SR na klasickej trati / Akademik TU Košice – Budimír
Category M 45- 3rd place Formanko Dušan, Sláma Peter, Petrinec Milan
Category W 19- 3rd place Bajtošová Hana, Kátlovská Zora, Šmelíková Jana
21.6.2003, Majstrovstvá Európy dorastu / Pezinok – Slovensko
Category M-16 štafety 3rd place Mazúr Martin
Pohár predsedu SZOŠ /žiaci do 14 rokov/
7. miesto
Slovenský rebríček klubových družstiev /dospelí/
2nd place

2002

27.4.2002, M-SR na dlhej trati / Sokol Pezinok – Dubová
Category M35- 3rd place Šmelík Ján
Category W-18 1st place Bajtošová Hana
Category W35- 1st place Šmelíková Jana
18.5.2002, M-SR na krátkej trati / Sokol Pezinok – Kučišdorfská dolina
Category M-16 3rd place Mazúr Martin
Category W-18 1st place Bajtošová Hana
Category W 35- 3rd place Šmelíková Jana
29.6.2002, M-SR v parkovom OB / BBA – Štrbské Pleso
Category M35- 2nd place Šmelík Ján
Category W-18 1st place Bajtošová Hana
Category W35- 2nd place Šmelíková Jana
14.9.2002, M-SR na klasickej trati / Klub OB a SKI Kysak – Kysak
Category M 60- 3rd place Sláma Peter
Category W -18 1st place Bajtošová Hana
Category W 35- 2nd place Šmelíková Jana
Pohár predsedu SZOŠ /žiaci do 14 rokov/
6. miesto

2001

21.4. 2001, M-SR na dlhej trati / ATU Košice – Drieňovec
Category W 35- 3rd place Šmelíková J.
16.6. 2001, M-SR na krátkej trati / VTJ Žižka Malacky – Kamenný Mlyn
Category M 19- 3rd place Šabo M.
Category W-18 2nd place Bajtošová H.
8.9. 2001, M-SR v nočnom OB / Ekonóm Ban.Bystrica
Category M 35- 2nd place Petrinec Milan
Category W-18 1st place Bajtošová Hana
14.9. 2001, M-SR v parkovom OB / Kobra Bratislava – Kremnica
Category W-18 1st place Bajtošová Hana
15.9. 2001, M-SR na klasickej trati / Kobra Bratislava – Stará Kremnička
Category M-14 2nd place Mazúr M.
Category M 40- 1st place Petrinec M.
Category M 50- 3rd place Vávra V.
Category W-18 2nd place Bajtošová
Category W 35- 1st place Šmelíková J.
16.9. 2001, M-SR v štafetovom OB / Kobra Bratislava – Lutila
Category M-14 1st place Müller Adam, Kuma Peter, Mazúr Martin
Category W 35- 1st place Mazúrová Soňa, Kumová Iva, Šmelíková Jana
Category W-18 2nd place Fajtová Stanislava, Kumová Katarína, Bajtošová Hana
Pohár predsedu SZOŠ /žiaci do 14 rokov/
4th place
Slovenský rebríček klubových družstiev /dospelí/
3rd place