Naše pekné výsledky 2007.

V sobotu 8.12.2007 sa konala Konferencia SZOŠ v Kysaku, kde som počas slávnostného vyhlasovania najlepších za uplynulý rok, ako jediný, vystúpil
a preberal 3 ceny. Bol som a som na to veľmi pyšný, a tak sa chcem s Vami
o toto podeliť, veď sú to výsledky aj Vašej činnosti.
1. cenu som preberal v zastúpení Martina Mazúra ktorý sa stal víťazom
v ankete Talent roku. Takéto ocenenie sme ešte v našom oddieli nemali.
Gratulujem.
Pripomínam že Talent roku v klubovej súťaži je Tomáš Jánoška.
2. cenu som preberal za náš oddiel, ktorý sa umiestnil v Slovenskom rebríčku družstiev na 3. mieste ako minulý rok (117.226 bodov). Pred nami boli víťazi z ATU Košice (161.674 bodov) a Sokol Kysak (122.306 bodov).
3. cenu som preberal najradšej, pre našich 12 až 14 ročných žiakov, Pohár predsedu SZOŠ kde sme sa umiestnili na 3. mieste (21.360 bodov), tesne za druhým ATU Košice (21.606 bodov) a víťazom Sokolom Kysak (24.722 bodov).
V tejto súťaži sme minulý rok boli štvrtý, teraz nám na striebro chýbalo 245 bodov, čo je pekná motivácia do budúcej sezóny.
Všetkým ďakujem za peknú reprezentáciu klubu a dosiahnuté výsledky.
I naďalej prajem Správny smer!